Možnosti pronájmu

Ratibořky nabízejí levné ubytování ve stylu stanování pod střechou. Naleznete zde postel s prostěradlem, teplou sprchu a zázemí v podobě kuchyně, černé kuchyně vhodné ke grilování/pečení a dvora s hřištěm  na volejbal/ nohejbal, přivézt si však musíte vlastní spacák. Místo je vhodné na oslavy s přáteli a rodinou, svatby, ale i prázdninové dovolené, teambuilding, sportovní soustředění a pobyty s dětmi. Zámek a jeho okolí ocení především  běžci, cyklisté, turisté, čtenáři na dekách, chytači bronzu, příležitostní vodáci, houbaři, pejskaři, školáci, gymnazisté, jogíni a rodiny s dětmi. 

 

Opravdu velké skupiny ocení pronájem XL pro 60 návštěvníků, menší bandičky pak pronájem L s 32 lůžky. 

Hlavní objekt

7 místností v jednoduchém stylu, 32 lůžek se společnými sprchami a toaletami, 1 pokoj má vlastní koupelnu, postele s čistým prostěradlem, nutnost spaní ve  vlastním spacáku, doporučujeme vlastní polštářek. Hlavní budovu je možné pronajmout samostatně  - pronájem L, nebo s apartmány - pronájem XL.

Apartmány

4 apartmány s vlastním sociálním zařízením a  kuchyňským koutem, postele s prostěradlem, nutnost spaní ve  vlastním spacáku, doporučujeme  polštářek, apartmány je možné pronajmout společně s hlavním objektem - pronájem XL.

Ceny pronájmu

Pronájem L - 32 lůžek

7 místností, zázemí s kuchyní, barem a vinárnou, společná sociální zařízení, zahrada s volejbalovým hřištěm, černá kuchyně Golem 

  • víkend 1-2 noci: 14000 Kč/noc + 4 000 Kč za závěrečný úklid
  • 3 a více nocí: 12000 Kč/noc + 4 000 Kč za závěrečný úklid

Pronájem XL - 60 lůžek

10 místností, 4 apartmány s kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením, zázemí s kuchyní, barem a vinárnou, společná sociální zařízení, zahrada s volejbalovým hřištěm, černá kuchyně Golem

  • víkend 1-2 noci: 18000 Kč/noc + 5000 Kč za závěrečný úklid
  • 3 a více nocí: 16000 Kč/noc + 5000 Kč za závěrečný úklid

Pronájem apartmánů

Pokud není obsazena hlavní budova, můžete si apartmány pronajmout samostatně. V každém z nich je kuchyňský kout a sociální zařízení. Během pobytu můžete využívat zahradu s volejbalovým hřištěm a černou kuchyni Golema.

Cena za jeden apartmán: 

  • víkend 1-2 noci: 390 Kč/osoba/noc + 1000 Kč za závěrečný úklid
  • 3 a více nocí: 350 Kč/osoba/noc + 1000 Kč za závěrečný úklid

Apartmán "V PODLOUBÍ"

6 lůžek (2 manželské postele + 1 lůžko + 1 šuplík), kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení 

Apartmán "V ROHU"

8 lůžek ( 2 místnostni + spaní ve vestavěném patře), kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení

Apartmán "V PODKROVÍ "

8 lůžek ( manželské postele, 2 lůžka, 2 šuplíky) mezonetový apartmán s kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením a 3 místnostmi

Jak to v Ratibořkách vypadá


Ohlasy našich milých hostů


Do Ratibořek jezdím mnoho let. Začalo to svatbou, poté oslavy narozenin a každoročně se tam začátkem léta vracíme na týdenní dámskou jízdu s dětmi - díky uzavřenému prostoru se nemusíme o děti bát a mohou se volně pohybovat kdekoliv v areálu zámku. Obrovskou výhodou je kapacita lůžek. Díky majitelům, kteří se o objekt skvěle starají, je nám tam vždycky dobře. Okolí je ideální na výlety na kolech nebo procházky. Vždycky se sem ráda vracím..
Pavla

Líbí se vám Ratibořky?

Chcete si je užít s kamarády, rodinou, kolegy nebo jen sami?