V Ratibořkách máte svobodu. Nemáme tu recepční, nemáme tu číšníky ani kuchaře. Ale pokud budete mít zájem, umíme vám Vaši akci zjednodušit a poskytnout Vám kontakty, tak abyste s tím měli co nejméně starostí.

Jídlo


Vařit si můžete v Ratibořkách sami, buď ve společné kuchyni v hlavní budově, nebo v kuchyňských koutcích jednotlivých apartmánů. Hlavní kuchyň i kuchyňky v apartmánech jsou vybaveny nádobím. Ke grilování a pečení můžete využít černou kuchyň Golema. Černočerné nádobí  a naše oblíbené recepty vám budou k dispozici.

PROSTŘENO

Nechce se vám vařit? Honza Vošta vám navaří a doveze, co si budete přát. Vy už budete jen servírovat. Službu si zvolte v objednávkovém formuláři, my už vás kontaktujeme a na všem se s vámi domluvíme. Orientační cena hlavního jídla s polévkou a dovozem je 150 Kč.

Pití


Narazit si  vlastní soudek a popíjet pivko při volejbalovém turnaji patří k oblíbené ratibořské kratochvíli. Na jakoukoliv  akci si můžete zajistit  vaše oblíbené pití sami a využít pouze naše dvě pípy ve vinárně.  Během vašeho pobytu též  můžete využít náš kávovar.

Ohlasy našich milých hostů


Do Ratibořek jezdím mnoho let. Začalo to svatbou, poté oslavy narozenin a každoročně se tam začátkem léta vracíme na týdenní dámskou jízdu s dětmi - díky uzavřenému prostoru se nemusíme o děti bát a mohou se volně pohybovat kdekoliv v areálu zámku. Obrovskou výhodou je kapacita lůžek. Díky majitelům, kteří se o objekt skvěle starají, je nám tam vždycky dobře. Okolí je ideální na výlety na kolech nebo procházky. Vždycky se sem ráda vracím..
Pavla

Líbí se vám Ratibořky?

Chcete si je užít s kamarády, rodinou, kolegy nebo jen sami?