Možnosti rezervace

Ratibořky nabízejí  prostor pro společenské akce  s možností přespání ve stylu stanování pod střechou. Naleznete zde postel s prostěradlem, teplou sprchu a zázemí v podobě kuchyně, černé kuchyně vhodné ke grilování/pečení a dvora s hřištěm  na volejbal/ nohejbal, přivézt si však musíte vlastní spacák. Místo je vhodné na oslavy s přáteli a rodinou, svatby, ale i prázdninové dovolené, teambuilding, sportovní soustředění a pobyty s dětmi. Zámek a jeho okolí ocení především  běžci, cyklisté, turisté, čtenáři na dekách, chytači bronzu, příležitostní vodáci, houbaři, pejskaři, školáci, gymnazisté, jogíni a rodiny s dětmi.

Popis objektu 

7 místností v jednoduchém stylu  se společnými sprchami a toaletami, 1 pokoj má vlastní koupelnu, postele s čistým prostěradlem, nutnost spaní ve  vlastním spacáku + 4 apartmány s vlastním sociálním zařízením a  kuchyňským koutem, postele s prostěradlem, nutnost spaní ve  vlastním spacáku.

Ceník pronájnu prostor rádi poskytneme na vyžádání. 

Jak to v Ratibořkách vypadá


Ohlasy našich milých hostů


Do Ratibořek jezdím mnoho let. Začalo to svatbou, poté oslavy narozenin a každoročně se tam začátkem léta vracíme na týdenní dámskou jízdu s dětmi - díky uzavřenému prostoru se nemusíme o děti bát a mohou se volně pohybovat kdekoliv v areálu zámku. Díky majitelům, kteří se o objekt skvěle starají, je nám tam vždycky dobře. Okolí je ideální na výlety na kolech nebo procházky. Vždycky se sem ráda vracím..
Pavla

Líbí se vám Ratibořky?

Chcete si je užít s kamarády, rodinou, kolegy nebo jen sami?